ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zengin ürün koleksiyonuyla her tarza hitap eden Elisa Fashion, tasarladığı toptan tunik modelleriyle farklı beğenilere sahip kadınların beğenisini kazanır. Her sezon için özel olarak tasarlanan toptan tunik modelleri, her parçayla mükemmel şekilde uyum sağlayarak farklı tarzların parçası olmayı başarır. 

Günlük kombinlerde konforu ve şıklığı bir arada sunan toptan tunik modelleri, bluzu andıran ve minimal çizgiler içeren modelleriyle şıklığından taviz vermeyen kadınların ilk tercihlerinden biridir. Nakışlı, saten, dantelli, pullu gibi detaylarla tasarlanan toptan tunik modelleri ise eteklerle ve kumaş pantolonlarla kombinlenerek şıklığıyla dikkat çeken özel gün kombinleri oluşturmaya yardımcı olurlar. Ofis kombinlerinde ise beyaz ve diğer düz renklerde üretilen klasik görünümlü toptan tunik modelleri kombinleri zenginleştiren parçalar olarak öne çıkarlar.

Toptan tunik modellerinin kayık yaka, V yaka, bisiklet yaka ve klasik yaka gibi farklı yaka, farklı renk ve farklı beden seçenekleriyle üretilmesi mümkündür. Uzun ve kısa kollu olarak üretilebilen toptan tunik modellerinin aynı zamanda kolsuz modelleri de olabilir. Kolsuz modeller desenli, renkli kumaşlarıyla yaz kombinlerinin enerjik parçaları arasında yer alır. Spor bir görünümü ve konforlu şıklığı tercih edenler için cep detaylı, yazı baskılı ve kapüşonlu olarak tasarlanan modeller harika seçimler olabilir. Toptan tunik modelleri rahat kesimleriyle kullanım kolaylığı ve hareket özgürlüğü sağlayarak günün her anı şık ve konforlu bir görünüme sahip olma imkanı sunarlar.

Günlük yaşamda, ofis şıklığında ya da özel gün kombinlerinde, kısacası her ortamda şık kombinler oluşturma avantajı sağlayan toptan tunik modelleri Elisa Fashion’da. Elisa Fashion’ın kendi üretimi olan, bu sayede uygun fiyatlarla satışa sunulan kaliteli ve şık toptan tunik modelleri ile her kadının beğenisine hitap etmek mümkündür. 

Geniş renk yelpazesi ve zengin tasarımlarıyla farklı tarzlara hitap eden modellerin bulunduğu toptan tunik kategorisinde yer alan ürünler, kaliteleri ile tüm beğenileri üzerinde topluyor. Elisa Fashion’ın kalitesi, uygun fiyatı ve şık tasarımıyla öne çıkan toptan tunik modelleri; nakışlar, desenler, işlemeler, danteller ve baskılarla tasarlanarak özgün bir tarz yaratmak için mükemmel seçimler haline geliyor.

Elisa Fashion’ın farklı renk, desen, beden ve tasarımlarla üretilen toptan tunik modelleri son derece zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Elisa Fashion web sitesini ziyaret ederek siz de toptan tunik modellerini inceleyebilir, kaliteye uygun fiyatlarla erişme avantajını elde edebilirsiniz.

Toptan Tunik Nedir?

Toptan üst giyiminde en çok tercih tercih edilen parçalardan biri tuniklerdir. Uzunluğu genellikle kalça hizasına ya da biraz daha alta kadar olur. Geniş kesimleriyle kullanım konforu sağlayan tuniklerin farklı kumaşlardan ve farklı tarzlarda üretilmesi mümkündür. Toptan tunik alımında ise büyük miktarlarda toplu ürün alımı söz konusudur. Genellikle işletmelerin satış stratejilerine uygun olarak satın alımı gerçekleştirilen toptan tunik modelleri; çoğunlukla çevrimiçi platformlar, mağazalar ve butikler aracılığıyla satışa sunulurlar. 

Toptan tunik çeşitleri son derece geniş bir ürün yelpazesi sunarlar. Çeşitli renkler, desenler, kesimler ve tarzlarda bulunabilen toptan tunik modellerinin büyük miktarlarda alınması işletmelere ihtiyaçları olan ürünleri daha uygun fiyatlarla temin etme imkanı sunar. Böylece işletmeler bir yandan müşterilerine ürünlerini rekabetçi fiyatlarla sunabilirler bir yandan da farklı beden ve tasarım seçenekleri sayesinde müşteri memnuniyetini artırabilirler.

Kaliteli toptan tunik modelleri genellikle pantolon, tayt ve etek gibi parçalarla kombinlense de, tek başına elbise formunda tasarlanmaları da mümkündür. Rahat ve geniş kesimli olmaları sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan toptan tunik modelleri günlük kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Elbette tunikler yalnızca günlük kombinlerde kullanılmaz. Ofis şıklığı ve özel gün kombinlerinde de toptan tunik modellerine sıklıkla yer verilir. Bu aşamada önemli olan kullanım alanına ve amacına uygun toptan tunik modelini kombinlere dahil etmek ve bulunulacak ortama uygun bir görünüme kavuşabilmektir.

Özel gün kombinlerinde daha şık bir görünüm elde etmek için etek ya da pantolonlarla kombinlenebilen toptan tunik modelleri; farklı yaka tipleri, kollu ya da kolsuz seçeneklerle farklı tarzlarda tasarlanarak son derece zengin bir kullanım çeşitliliği sunar. Farklı beden tiplerine uyum sağlayan kesimleriyle dikkat çeken toptan tunik modelleri  bel bölgesinde genişleyen yapılarıyla, çoğunlukla vücuda oturmayan ve daha özgür bir his veren görünümleriyle beğeni toplarlar.

Toptan tunik çeşitleri çoğunlukla sezonun hakim moda trendlerini takip etse de, klasik ve zamansız şıklık sağlayan modelleri de vardır. Bu modeller arasından mevsimlere ya da özel günler gibi belirli konseptlere göre seçim yapabilmek, işletmelere müşterilerine ve potansiyel müşterilerine geniş bir çeşitlilik sunma imkanı verir.

Toptan Tunik Nereden Alınır?

Moda endüstrisi alanında faaliyet gösteren toptancılar ve dağıtıcılar toptan tunik modelleri söz konusu olduğundan geniş ürün yelpazeleri ile dikkat çekerler. Toptan tunik modellerinin de aralarında yer aldığı pek çok farklı giyim ürününü uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunarlar.

Çeşitli tedarikçilerin sunduğu ürünleri bir araya getiren ve toptan alışveriş için özel olarak tasarlanmış platformlar ile internet siteleri, sahip oldukları zengin ürün çeşitliliği ile farklı tarzlara hitap eden toptan tunik modellerine erişmek için tercih edilebilir.

Tedarikçilerin ve markaların ürünlerini sergilediği moda ve ticaret fuarlarında toptan tunik modellerini incelemek, ürünleri yakından görüp tedarikçilerle iletişime geçmek mümkündür. Toptan alışveriş yapma imkanı sunan çeşitli online platformlarda tedarikçilerin ya da markaların toplu alım için sunduğu ürünlere erişilebilir. Geniş ürün yelpazesine sahip platformlarda toptan tunik modelleri incelenebilir.

Toptan tunik modellerini doğrudan satan üreticiler ile iletişime geçmek, toptan satış fiyatları ve ürün yelpazesi hakkında bilgi edinip doğrudan üreticiden toptan tunik modellerini satın almak tercih edilebilecek diğer bir yöntemdir. 18 yıllık iş tecrübesiyle sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Elisa Fashion, 2013 yılından bu yana üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. 1000 metrekarelik binasında haftalık 15.000 adet üretim kapasitesi ile sektörün toptan tunik ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi imalatı olan ürünleri düşük maliyetlerle elde ederek müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ve şık ürünlere ulaşma avantajı sağlamaktadır.

Toptan Tunik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasada toptan tunik modellerinin satın alınabileceği pek çok farklı seçenek vardır. Ancak bunlar arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekliliği göz ardı edilmemelidir.

Toptan tunik modellerinin satın alınması sırasında en önemli konu, kalitedir. Toptan tunik modellerinin hepsi aynı kalitede değildir. Kaliteli toptan tunik modellerini satın almak gerek kullanım konforu gerek kullanım ömrü açısından fayda sağlayacaktır. Dikişlerin sağlamlığı, kumaşın ve diğer aksesuarların kalitesi gibi unsurların göz önünde bulundurularak seçim yapılması halinde işletmelerin müşterilerine kaliteli ürünler sunması ve müşteri sadakatini güçlendirmesi mümkün olacaktır.

Diğer bir önemli nokta, müşterilerin ve potansiyel müşterilerin kişi özelinde değişebilen tercihlerine hitap edebilmek için farklı tarzlarda ve tasarımlarda toptan tunik modellerini satın almaktır. Desen, renk, model, detay ve kesim çeşitliliğine sahip ürünler sayesinde işletmelerin satışlarını artırması mümkün olabilir.

Satın alınan toptan tunik modelleri farklı bedenlere uygun olmalı ve kullanım konforu sağlamalıdır. Geniş kesimli ve hareket özgürlüğü sağlayan, ayrıca farklı beden seçenekleri bulunan modeller satın almak daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etme imkanı sunacaktır.

Toptan tunik modellerini satın alırken göz önünde bulundurulması gereken konulardan biri de maliyettir. Satın alınan toptan tunik modellerinin fiyatı, işletmenin kar marjını korumasını ve rekabetçi olmasını sağlayacak düzeyde olmalıdır. Bununla birlikte yalnızca maliyetleri düşürmek için kaliteden taviz verilmemelidir. Aksi takdirde, düşük kaliteli ürünlerin satışa sunulması orta ve uzun vadede müşteri memnuniyetsizliğine neden olarak işletmenin müşteri ve para kaybetmesine neden olacaktır.

Toptan tunik modellerini mevsim gerekliliklerine ve trendlerine göre seçmek işletmelerin satışlarının artmasını sağlayabilir. Satın alınacak toptan tunik modellerinin kalitesi ve fiyatı kadar önemli olan diğer bir nokta ise üreticinin güvenilirliğidir. Güvenilir üreticilerden toptan tunik modelleri satın almak uzun vadeli ve herhangi bir sorun yaşanması söz konusu olmayan iş ilişkileri tesis etmeyi sağlayacaktır.

Toptan Tunik Çeşitleri

Şıklığına özen gösteren, tarz sahibi kadınların gardıroplarındaki olmazsa olmaz parçalardan biri olan toptan tunik modelleri, zengin çeşitlilikleriyle her yaş grubundan ve her tarzı benimseyen kadına hitap ederler. Geniş bir yelpazede tasarlanan ve üretilen toptan tunik çeşitleri içerisinde farklı tarzlara uygun seçenekler bulunmasının getirdiği çeşitlilik, işletmelerin de tüketicilerin de beklentilerini karşılamaya yardımcı olur.

Toptan uzun tunik modelleri, kalça boyunda ya da daha uzun boylardaki tasarımıyla konforlu şıklık için birebirdir. Desen, detay ve kumaş çeşitliliğiyle zenginleştirilen toptan uzun tunik modelleri genellikle taytlarla ya da dar paçalı pantolonlarla kombinlenir.

Toptan kısa tunik modelleri bel hizasına kadar uzanan boylarıyla daha spor bir tarzın temsilcileridir. Özellikle yaz aylarında şortlarla ya da kot pantolonlarla kombinlenerek konforlu kombinler oluşturabilirler.

Yaz aylarının sık tercih edilen parçalarından bir diğeri de toptan kolsuz tunik modelleridir. Kolsuz modelleri desen, renk, yaka ve detay çeşitliliğine sahip olabilir. Bu sayede, sıcak havalarda konforlu bir şıklığa erişme imkanı verir.

Toptan desenli tunik modelleri çiçek desenleri, geometrik desenler ya da etnik motifler ile kombinlere canlı ve enerjik bir tarz kazandırırlar. Sade ve klasik bir tarzı vurgulamak isteyenlerin tercihi toptan düz tunik modelleri, günlük kombinlerde de daha resmi ortamlarda ve şık kombinlerde de kendine kolayca yer bulabilir. Nakışlı, işlemeli ya da dantelli modeller özel detaylarıyla beğeni kazanan, özel gün kombinlerine zarif dokunuşlarda bulunmak üzere tasarlanan seçeneklerdir.

Elisa Fashion toptan tunik çeşitlerini üretirken; her kadın özelinde değişebilen tarzlara, beğenilere ve ihtiyaçlara uygun zengin seçenekler sunarak her zevke hitap etmeyi amaçlar. Sağlanan çeşitlilik hem işletmelere hem tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilme avantajını sağlar.

Toptan Tunik Modelleri

Stil sahibi kadınlar için özgün ve zarif bir görünümün sembolü haline gelen toptan tunik modelleri, farklı modelleriyle her tarzı kucaklar ve toptan giyiminde çeşitliliği sağlar. Her beden ve tarza uygun zengin bir çeşitlilik sunan toptan tunik modelleri tarzına özen gösteren kadınların beklentilerini en iyi şekilde karşılar. 

Klasik çizgilerden modern detaylara, sade bir görünümden göz alıcı desenlere uzanan çeşitliliğiyle beğeni toplayan toptan tunik modelleri kombinlere hareket kazandırır. Elisa Fashion tarafından her biri özenle tasarlanan toptan tunik modelleri, renk ve kesim seçenekleriyle özgün bir tarzı vurgulamak için tercih edilebilir. Düz renkli ve klasik kesimli tunikler günlük kombinlere konforlu bir şıklık kazandırırken, nakışlar ya da minimal detaylarla zenginleştirilen modeller özel gün kombinlerinin değişmez parçaları haline gelirler.

Saten Tunik

Toptan saten tunik modelleri genellikle parlak ve yumuşak dokulu saten kumaştan üretilirler. Zarif ve şık bir görünümü garantileyen toptan saten tunik modelleri özel gün kombinlerinde sıklıkla kendilerine yer bulurlar. Saten kumaşın kendine özgü parlak görünümü sayesinde sofistike bir havaya bürünen toptan tunik modelleri, yumuşak dokularıyla giyim konforu sağlarlar.

Farklı kesimlerde ve tarzlarda üretilebilen saten tuniklerin işlemeli, dantelli ya da zarif detaylarla süslenen modelleri de, daha minimal ve sade modelleri de vardır. Geniş renk skalasına sahip olmaları sayesinde farklı tercihlere hitap edebilirler.

Toptan saten tunik modelleri pantolon, etek ve tayt gibi toptan alt giyim ürünleriyle kombinlenerek şık bir görünüm elde edilebilir. İş toplantılarında, özel davetlerde ya da özel günlerde göz alıcı şıklığa erişmek isteyen pek çok kadın kombinlerinde toptan saten tunik modellerine yer verir. Sadeliğin ve zarafetin birleşimine tanıklık eden toptan saten tunik modelleri konforlu şıklıktan vazgeçmeyen kadınların gardıroplarındaki joker parçalardır.

Desenli Tunik

Çeşitli desenlerle zenginleştirilmiş tasarımlarıyla kombinlere renk ve hareket katan toptan desenli tunik modelleri her yaştan kadının favorisidir. Toptan desenli tunik modellerinin çiçek desenleri, geometrik desenler, etnik motifler ve benzeri desenlerle süslenmiş pek çok farklı seçeneği vardır.

Genellikle çeşitli renk paletleriyle sunularak farklı tarzlara hitap etmeyi başaran toptan desenli tunik modellerindeki çiçek desenleri kombinlere daha romantik ve feminen bir dokunuşta bulunur. Modern ve dinamik görünüm için geometrik desenler, kültürel bir çeşitliliği ve benzersizliği öne çıkarmak için ise etnik motifler tercih edilebilir.

Toptan desenli tuniklerin desenleri ve renk kombinasyonları sezon trendlerine göre değişiklik gösterebilir. Bu sayede günlük kombinlerden özel gün kombinlerine kadar çok çeşitli durumlarda konforlu bir şıklık için tercih edilirler.

Nakışlı Tunik

Özenle işlenen ve genellikle el işçiliği ile yapılan nakış detaylarıyla zenginleştirilen toptan nakışlı tunik modelleri, kombinlere özgünlük ve zarafet katma konusunda haklı bir iddiaya sahiptir. Genellikle farklı çiçekler, geometrik desenler, soyut formlar ya da farklı bölgelerin kültürel motiflerinin kullanıldığı toptan nakışlı tunik modelleri özel günlerde ve daha resmi etkinliklerde şık seçimler olabilir.

Kaliteli kumaşlarla birleştirilen özenli nakış detayları özel ve benzersiz bir tarzı benimseyen kadınların beğenilerine hitap eder. Nakış detaylarının sofistike bir hava kazandırdığı toptan tunik modelleri sayesinde özel ve dikkat çekici bir tarz yaratmak mümkündür. Ayrıca günlük kombinlere uygun daha sade toptan nakışlı tunik modelleri de tercih edilebilir.

Toptan Tunik Fiyatları

Toptan tunik fiyatları; tuniklerin kalitesi, üretimde kullanılan malzeme, tasarım özellikleri ve üreticinin fiyat politikası gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte, genel olarak toptan alımlar sırasında birim başına fiyatlar düşmekte olup satın alınan miktarın artmasıyla fiyat avantajı sağlanabilir.

Basit ve düz tasarımlı toptan tunik modelleri genellikle daha düşük fiyatlarla satışa sunulurken, özel detaylar içeren ya da saten gibi kumaşlardan üretilen modellerin fiyatları daha yüksek olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR