6486
$11.00 + KDV
6486
$11.00 + KDV
6473
$13.00 + KDV
Tükendi
3045
$5.00 + KDV
$14.00 + KDV
Tükendi
3049
$11.00 + KDV
Tükendi
6885
$11.00 + KDV
Tükendi
6885
$11.00 + KDV
Tükendi
6885
$11.00 + KDV
Tükendi
7144
$12.00 + KDV
Tükendi
7269
$10.50 + KDV
Tükendi
7269
$10.50 + KDV

Kadın modasının öne çıkan parçalarından biri olan pantolonlar, kadınlara stillerini yansıtmanın ve günün her anında konforlu bir şıklığa erişmenin garantili yolunu sunar. Elisa Fashion şıklığı, kaliteyi ve trendleri bir araya getiren toptan pantolon modelleriyle stil sahibi kadınların gardıroplarını zenginleştirmeyi sağlar. Moda trendlerini takip eden kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan Elisa Fashion şık detaylara, özel kesimlere ve çeşitli renklere sahip toptan pantolon koleksiyonunu her sezon yeniler. Bu sayede modayı yakından izlemek ve şıklığıyla göz kamaştırmak isteyen kadınlara zengin bir çeşitlilik sunar. 

Elisa Fashion toptan pantolon koleksiyonunda farklı stil, kesim ve modellerde üretilen parçalar bulunur. Toptan pantolon modelleri kaliteli kumaşları, yumuşak dokuları, dayanıklı malzemeleri ve rahat tasarımlarıyla dikkat çeker. Moda dünyasındaki güncel trendleri yakından izleyen Elisa Fashion sezona özel renk paletleri, desenleri ve kesimlerini kullanarak toptan pantolon koleksiyonunu düzenli olarak günceller. Böylece stil sahibi kadınlara modayı yakından izleme imkanı sunar.

Kadınların farklı vücut tiplerine uygun olacak şekilde tasarlanan Elisa Fashion toptan pantolon modelleri, aynı zamanda her kadının kendi tarzına uygun bir parça bulmasına yardımcı olan geniş bir beden çeşitliliği sağlar. Kaliteli ve sezonun trendlerini yakalayan toptan pantolon modelleri kendi imalatı olan Elisa Fashion, düşük maliyetlerle elde ettiği ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunar. 

Toptan pantolon modelleriyle şıklığı ve konforu bir araya getiren Elisa Fashion; her sezonun trendlerini yansıtan, kaliteli malzemeler kullanılarak kaliteli işçilikle hazırlanan ürünleriyle stil sahibi kadınların gardıroplarında kendine yer bulur. Elisa Fashion’ın toptan alt giyim ve toptan üst giyim ürünleri sayesinde her kadın gerek günlük hayatta gerek özel günlerde kendi beğenilerine uygun kombinler oluşturabilir. 

Toptan Pantolon Nedir?

Kadın giyiminin vazgeçilmez parçaları olan pantolonlar rahatlıkları ve şıklıklarıyla öne çıkar. Toptan pantolon modelleri işletmeler için uygun fiyatlarla satın alım yapma ve ürün yelpazesini genişletme imkanı sunar. Pek çok farklı stilde, renkte ve kesimde modelin bir perakendeci tarafından toplu olarak satın alınması toptan pantolon alışverişi olarak adlandırılır. Toptan alım genellikle birim fiyatların düşük olması nedeniyle bütçe dostu bir seçenek olarak kabul edilir. Toptan pantolon alımı perakendecilere, giyim mağazalarına ve online platformlarda satış yapanlara müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunma avantajı sağlar.

Toptan pantolonlar, birim fiyatları daha düşük olduğu için ekonomik ve bütçe dostu alışveriş avantajı sağlar. Böylece daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün almak mümkün olur. Toptan pantolon alımı yapanlar çoğu zaman pek çok farklı model arasında seçim yapma imkanına sahip olur. İşletmeler bu sayede farklı kesim, renk, desen ve tarzlardaki pantolonlar arasından farklı beğenilere sahip kadınlara hitap edecek çeşitliliğe erişebilir.

Toptan pantolon modelleri alınırken geniş renk ve desen seçeneklerine ulaşılabilir. Klasik renklerin yanı sıra sezon trendlerine uygun desenler ve renkler ile gardıropları zenginleştirmek, modaya uygun şıklığı yakalayacak kombinler oluşturmak mümkündür. Toptan pantolon modelleri alınırken sezon sonunda ya da özel dönemlerde yapılan indirimlerden faydalanılabilir. Toptan pantolon modelleri bir yandan moda dünyasının trendlerini yakından izleyen diğer yandan şıklığı vurgulayan parçalardır.

Toptan Pantolon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Toptan pantolon alımı yapmak özellikle farklı ölçeklerdeki işletmeler açısından bütçe dostu bir seçenektir. Ancak toptan pantolonu alırken bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Bunlar arasında en önemlisi kumaş kalitesidir. Kaliteli bir kumaştan üretilen toptan pantolon modelleri uzun süreli kullanım imkanı ve konfor sağlar. Pamuk, keten, viskoz gibi konforlu ve cilde nefes aldırabilen kumaşlardan üretilen toptan pantolon modelleri aynı zamanda işletmenizin müşterilerine daha kaliteli, konforlu ve şık parçalar sunmasına, böylece satışlarınızın artmasına yardımcı olur. 

Toptan pantolonlarını farklı vücut tiplerine uygun kesimlerde ve bedenlerde alırsanız, işletmenizde daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz. Ayrıca renk ve desen çeşitliliği sağlamak, müşterilerinize beğenilerine uygun seçim yapabilme avantajı sağlar. Temel renklerdeki toptan pantolon modellerinin yanı sıra sezon trendlerine uygun renkleri ve desenleri tercih ederek moda trendlerine uygun talepleri karşılayabilirsiniz.

Toptan pantolonlarını alırken göz önünde bulundurmanız gereken diğer bir etken ise ürünlerin dikişlerinin ve işçiliğinin kalitesidir. Kaliteli dikişler ve düzgün işçilik, toptan pantolon modellerinin dayanıklılığını artıran bir unsur olarak öne çıkar. Dikiş yerlerinde düzensizlik ve ipliklerde gevşeklik olması, aynı zamanda kalitesiz fermuarlar kullanılması halinde ürünlerin yeterli kaliteye sahip olmadığı kolayca anlaşılabilir. Ve bu durum ürünün uzun kullanım ömrüne sahip olmasını engelleyerek işletmenizin müşteri memnuniyetinde azalmaya neden olabilir. 

Toptan pantolon modelleri alırken kaliteli ürünleri güvenilir markalardan almaya özen göstermek gerekir. Bu kapsamda üretici firmanın referanslarını ve müşteri yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Toptan pantolon modellerinin alımında mevsimsel uygunluğa ve işletmenin hedef kitlesine hitap ediyor olmasına dikkat edilmelidir.

Toptan pantolon alımında genellikle alım miktarı arttıkça birim fiyat düşer. Büyük miktarda alım yaparak maliyeti düşürmek iyi bir karar olabilir. Bunun yanı sıra mevsim sonlarında ya da özel dönemlerde yapılan indirimleri değerlendirmek, daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmayı sağlayabilir. Toptan pantolon modellerini alırken dikkat edilen bu faktörler, hem kaliteli ürünlere sahip olmanızı hem de bütçenizi kontrol altında tutmanızı sağlar. Şıklığı ve konforu bir araya getiren uygun fiyatlı toptan pantolon modelleri, doğru seçimlerle işletmenizde sunduğunuz ürün yelpazesini zenginleştirebilir ve daha geniş kitlelere ulaşarak satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Toptan Pantolon Çeşitleri

Toptan pantolon çeşitleri farklı renk, desen ve kesimleriyle gardıropları zenginleştirirken, her kadına doğru kombinlerle benzersiz tarzını öne çıkarma imkanı sunar. Yüksek bel ya da yırtık detaylı skinny toptan pantolon modelleri oversize triko kazaklar ya da salaş bluzlarla kombinlenebilir. Topuklu bot ya da spor ayakkabıyla tamamlanan kombinler ile hoş bir şıklık yakalanabilir.

Çiçek desenli palazzo toptan pantolon modelleri ile yüksek bel ya da şalvar tarzında üretilen modeller beyaz bluzlar ya da düz renkli basic tişörtlerle kombinlenerek konforlu bir şıklık yakalanabilir. İnce bantlı terlikler ya da topuklu sandaletlerle birlikte ise yaz şıklığı elde edilebilir.

Yüksel bel, düz renk ya da çizgili çan paça toptan pantolon modelleri vücut hatlarını belirginleştiren bluzlar ya da crop üstler ile metro bir tarz yakalayabilir. Platformlu topuklu ayakkabılarla da babetlerle de kombinlenebilen modeller farklı tarzların parçası olabilir.

Düz kesim ya da paçalı cropped toptan pantolon modelleri ile yüksek bel kesimli ya da bağcıklı modeller günlük kombinlerde crop üstlerle, kısa ceketlerle ve body’lerle birlikte kullanılabilir. Spor bir şıklık yakalamak için kombinlere sneaker’lar dahil edilebilir.

Büyük cepli kargo toptan pantolon modelleri sade renkli tişörtler ya da oversized gömleklerle konforlu bir şıklık sağlayabilir. Düz renk, ince çizgili ya da desenli klasik toptan pantolon modelleri ofis şıklığı için topuklu ayakkabılar ve gömleklerle kombinlenebilir.

Toptan Pantolon Modelleri 

Yüksel bel toptan pantolon modelleri, kadın modasında klasikleşmiş ve vazgeçilmez parçalardandır. Şıklığı ve konforu birleştiren parçalar, yüksek bel kesimiyle vücut hatlarını  vurgular. Her yaş grubundan kadının beğenisini kazanan yüksek bel toptan pantolon modelleri topuklu ayakkabılarla şık bir görünüm sağlar. Kumaş yüksek bel toptan pantolon modelleri düz kesimleri ve klasik renkleriyle ofis şıklığı için idealdir. Beyaz gömleklerle, bluzlarla ya da ceketlerle kombinlendiğinde şık bir tarz elde edilebilir.

Toptan keten pantolon modelleri, hafif ve cilde nefes aldıran dokusuyla özellikle sıcak havalarda kullanım konforu sağlar. Geniş paça modeller rahat ve şık görünüm sağlar. Düz renklerde ya da hafif desenli modeller salaş kesimleriyle beğeni toplar. Diz altında genişleyen ve serbest bırakan culotte kesim toptan keten pantolonları iş kombinlerinde de günlük kombinlerde de modern ve sofistike bir tarz yakalamak için tercih edilebilir.

Beli bağlama detaylı toptan keten pantolon modelleri bir yandan şık bir görünüm sağlarken diğer yandan bel kısmındaki ince bağlama detayıyla pantolonun oturuşunu kişiselleştirme avantajı sağlar.

Geniş ve bacakları aşağı doğru genişleyen kesimiyle feminen bir görünüm sunan toptan İspanyol paça pantolon modelleri şıklığı ve rahatlığı bir araya getirir. Yüksek bel modeller kombinlere sofistike bir dokunuş yaparken, bel kısmını vurgulayan tasarımıyla zarif bir görünüm sağlar. Desenli modeller özellikle yaz aylarında enerjik bir stil yaratmak isteyen kadınların favorilerindendir. Düz renkli modeller klasik bir şıklık arayışındaki kadınlar tarafından monokrom kombinlerde ya da farklı renk toptan üst giyim parçalarıyla birlikte kullanılabilir. 

Toptan kargocu pantolon modelleri gerek günlük kombinlerde gerek sportif şıklığı tercih eden kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Klasik modeller, geleneksel kesimleri ve geniş cepleriyle dikkat çeker. Belden bağlamalı modeller kombinlere modern ve feminen bir hava kazandırır. Denim, keten ve daha pek çok farklı kumaştan üretilebilir.

Toptan palazzo pantolon modelleri hem geniş paça kesimi hem hafif kumaşıyla şık ve konforlu parçalardır. Klasik ve sade bir kombin için düz renk, özel gün kombinlerinde stil sahibi bir görünüm elde etmek için işleme detaylı modeller tercih edilebilir.

Toptan lastikli gabardin pantolon modelleri farklı renk ve kesim seçenekleriyle geniş bir çeşitlilik sunar. Geniş paça kesiminin dengelenmesi için üst giyimde sade ya da geniş cep detayına sahip tişörtler ya da bluzlarla kombinlenebilir.

Toptan Pantolon Fiyatları

Toptan pantolon fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan en önemli etkenlerden biri, pantolonun kumaşı ve bu kumaşın kalitesidir. Özel dokuma teknikleri, kaliteli sentetik kumaşlar ya da organik malzemeler kullanılarak üretilen modellerin fiyatı daha yüksek olabilir. Ayrıca pantolonun tasarımı, sezon trendlerine uygunluğu, işçiliği ve daha pek çok farklı detay toptan pantolon fiyatları belirlenirken değerlendirilir.

Toptan alımlarda genellikle ürünlerin birim başına maliyeti daha düşük olur. Bu nedenlerde büyük miktarlarda alış yapılması halinde çoğu zaman daha uygun fiyatlara erişilebilir. Toptan pantolon fiyatları, çok çeşitli nedenlerden dolayı geniş bir fiyat skalasında yer alır, bu da her bütçeye uygun seçenekler sunar. Toptan alımlar, uygun fiyat avantajları ve çeşitli seçeneklerle işletmenizde zengin bir ürün çeşitliliğine ulaşmanızı, bu sayede hedef kitlenizin her kadın özelinde değişebilen beğenilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunarak işletmenizin satışlarını artırmanızı sağlayabilir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR