7756
$30.00 + KDV
6415
$9.00 + KDV
$15.18 + KDV
6415
$9.00 + KDV
$15.18 + KDV
7215
$20.00 + KDV
$28.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
5374
$8.00 + KDV
$17.00 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7088
$20.00 + KDV
$27.50 + KDV
7215
$20.00 + KDV
$28.50 + KDV
5374
$8.00 + KDV
$17.00 + KDV
5374
$8.00 + KDV
$17.00 + KDV
5374
$8.00 + KDV
$17.00 + KDV
5374
$8.00 + KDV
$17.00 + KDV
Tükendi
6379
$10.00 + KDV
$24.00 + KDV
Tükendi
7032
$15.00 + KDV
$26.50 + KDV
Tükendi
7032
$15.00 + KDV
$26.50 + KDV
Tükendi
7032
$15.00 + KDV
$26.50 + KDV
Tükendi
7201
$10.00 + KDV
$23.50 + KDV
Tükendi
7201
$10.00 + KDV
$23.50 + KDV
Tükendi
7201
$10.00 + KDV
$23.50 + KDV
Tükendi
7201
$10.00 + KDV
$23.50 + KDV
Tükendi
7201
$10.00 + KDV
$23.50 + KDV
Tükendi
7115
$7.00 + KDV
$15.50 + KDV
Tükendi
6379
$10.00 + KDV
$24.00 + KDV
Tükendi
6379
$10.00 + KDV
$24.00 + KDV
Tükendi
6415
$9.00 + KDV
$15.18 + KDV
Tükendi
6415
$9.00 + KDV
$15.18 + KDV
Tükendi
5801
$8.00 + KDV
$10.00 + KDV

Kadın modasının güçlü ismi Elisa Fashion, şıklığı ve konforu öne çıkaran kaban koleksiyonuyla beğenilerin odak noktasında yer alır. Her sezonun trendlerini yakından izleyen ve stil sahibi kadınların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Elisa Fashion toptan kaban modelleri, kaliteli malzemeleri ve özgün tasarımları ile dikkat çeker.

Elisa Fashion toptan kaban koleksiyonu, üretimlerinde kullanılan zengin kumaş seçenekleriyle öne çıkar. Kadife, yün, pamuklu kumaşlar ve sentetik karışımlar ile farklı mevsimler ve hava koşulları için uygun seçenekler sunar.

Elisa Fashion her biri özenle hazırlanan toptan kaban modellerinin tasarımında zarif detaylara yer verir. İncelikle işlenen düğmeler, dikişler, estetik dokunuşa sahip cepler, şık yakalar ve beli vurgulayan kemerler gibi farklı detaylar sayesinde her model benzersiz bir havaya sahiptir.

Farklı kesimleriyle her vücut tipine uyum sağlayan Elisa Fashion toptan kaban modelleri arasında her kadının kendi tarzına ve beğenilerine uygun seçeneklere erişmesi mümkündür. Aynı zamanda Elisa Fashion’ın geniş yelpazedeki renk paletinde klasikleşmiş siyah, giri ve bej gibi tonların yanı sıra canlı renkler ve desenler de yer alır. Bu sayede her beğeniye, tarza ve kombine uygun seçeneklere erişilebilir.

Elisa Fashion’ın her sezonun güncel trendlerini yakından takip ederek oluşturduğu toptan kaban modelleri, modern kadının ihtiyaçlarına ve tarzına hitap etmeyi başarır. Estetik görünümün yanı sıra konfor ve fonksiyonellik sunan toptan kaban modelleri; hafif yapıları, rahat kesimleri ve pratik detaylarıyla kullanım konforunu en üst noktaya taşır.

Farklı giyim parçalarıyla mükemmel kombinler oluşturmayı sağlayan toptan kaban modelleri sayesinde jean pantolonlar, elbiseler, etekler, taytlar ve pantolonlarla göz alıcı bir şıklığa ulaşılabilir. Toptan giyim denilince akla gelen ilk isim olan Elisa Fashion, her detayı özenle düşünülmüş kaliteli, şık ve modaya uygun kabanlarıyla her yaştan kadının gardırobuna değer kazandırır.

Toptan Kaban Nedir?

Perakende sektöründe faaliyet gösteren işletmeler bir yandan müşterilerine farklı ürün seçenekleri sunmaya bir yandan da sektörel rekabet avantajı sağlamaya çalışır. Bu noktada toptan kaban alımı işletmeler açısından hem ekonomik hem stratejik bir avantaj haline gelir. Toptan kaban alımı sayesinde perakende işletmeler kaban modellerini daha düşün birim maliyetle emin edebilir. Böylece işletmeler ürün başına daha düşük maliyetle mal ettikleri ürünleri müşterilerine rekabetçi fiyatlarla sunabilir.

Toptan kaban alımı aynı zamanda işletmelere geniş bir ürün yelpazesini sunar. Farklı renk, kesim, beden ve model seçenekleriyle sunulan çeşitlilik, perakende işletmelerin müşterilerinin farklı beğenilerine ve ihtiyaçlarına hitap etmesini sağlar. Bu aynı zamanda, müşteri memnuniyetinin artırılmasını sağlayan bir unsur olarak öne çıkar. 

İşletmeler toptan kaban alımı sayesinde stok yönetimi ve talep tahmini konularında da bazı avantajlar elde eder. Daha büyük miktarlarda alım yapmak stok maliyetlerini düşürmeye, talepleri daha etkili bir şekilde karşılamaya ve sezonluk değişimlere daha hızlı bir şekilde adapte olmayı sağlar. Toptan kaban modelleri fiziksel mağazalardan online platformlara kadar farklı satış kanalları üzerinden müşterilere ulaştırılabilir. Düşük maliyetlerle daha geniş bir müşteri kitlesine hitap eden işletmeler, sektörel rakipleri karşısından avantaj sağlayabilir. Toptan kaban modellerinin alımı, perakende işletmelerin müşterilerine çeşitli, ekonomik ve trendlere uygun ürünler sunma stratejisinin önemli bir parçasıdır. Bu strateji, hem işletmenin büyümesine katkı sağlar hem de müşteri memnuniyetini artırarak işletmeyi uzun vadeli başarıya yönlendirir.

Toptan Kaban Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Soğuk havaların vazgeçilmez dış giyim parçaları arasında yer alan kabanlar, toptan alımlar sayesinde ekonomik ve çeşitli seçeneklerle elde edilebilir. Bu kapsamda, toptan kabanların kalitesi ve üretiminde kullanılan malzeme çok önemlidir. Kaliteli dikişler, dayanıklı kumaşlar ve sağlam fermuarlar, kabanların uzun ömürlü olmasını sağlar. Kadın giyim modasındaki trendleri takip ederek, müşterilerinize her zaman güncel ve stil sahibi ürünler sunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken renklerden kesimlere kadar moda trendlerini göz önünde bulundurmaktır.

Ayrıca, müşteri kitleniz farklı tercihlere sahip olabileceğinden toptan alımlarda çeşitli beden seçenekleri ve renk çeşitliliği sunarak geniş bir kitleye hitap etmeniz mümkündür. Diğer bir önemli konu, fiyat politikasıdır. Toptan alımlarda genellikle birim fiyat düşmekle birlikte, miktar arttıkça ek indirimler sağlanması da söz konusu olabilir. Bu durumda işletmenizin kar marjı da artacaktır.

Toptan Kaban Çeşitleri

Soğuk havaların vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden biri olan kabanlar, konforlu şıklık sunacak kış mevsimine damgasını vurur. Toptan kaban çeşitleri, farklı tasarımları ve detaylarıyla her zevke hitap eder. Kabanlar her yaştan kadının gardırobunda özel bir yere sahip olsa da, bazı modeller vardır ki modası asla geçmez. Çabasız sıklığın bir parçası olan klasik toptan kaban çeşitleri sıcak tutan özellikleri ve tarzlarıyla öne çıkarak stil sahibi kadınların favorisi haline gelir.

Diz hizasında ya da biraz daha uzun kesimlerdeki kaban modelleri, çoğu zaman düğme detaylarıyla zenginleştirilir. Siyah, gri, camel gibi tonlarda tercih edilebilen modeller kombinleri hoş bir şekilde tamamlar. Klasik tasarımlara modern bir dokunuş katan yandan düğmeli kabanlar, düğmelerin yandan iliklenmesiyle dikkat çekici bir tarz sergiler. İş kombinlerinden günlük kombinlere kadar geniş kullanım alanına sahip modeller, tarzı ifade etme konusunda etkileyici yeteneklere sahiptir.

Şıklık konusunda iddialı toptan buklet kaban modelleri, modern kadınların gardıroplarına sofistike bir dokunuş ekleyerek kişisel tarzı öne çıkarmaya yardımcı olur. İnce ipliklerin özel bir dokuma tekniğiyle birleşmesi sonucu oluşan buklet kumaştan üretilen buklet kabanlar ofis kombinlerinde ve özel gün kombinlerinde şıklığı ön plana çıkarmayı sağlar. 

Zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip olan toptan buklet kabanlar klasik siyah ve beyazdan, canlı renklere ve farklı desenlere kadar geniş bir yelpazede kadınların beğenilerine sunulur. Doğal olarak zarif bir duruşa sahip olan buklet kabanlar; ince detayları, dikişleri ya da beli vurgulayan kemeri gibi çeşitli özellikleriyle kombinlere fark yaratan bir dokunuş katar.

Ofis kombinlerinde profesyonel bir şıklık yakalamayı sağlayan toptan buklet kabanları salaş kazaklar ve kot pantolonlarla kombinlemek, bohem bir stil oluşturmayı sağlar. Uzun elbiseler ya da şık eteklerle kombinlenen toptan buklet kaban modelleri hem özel günlerde hem gece davetlerinde şıklığı garantiler.

Sofistike kesimleri ve ince detaylarıyla dikkat çeken toptan kruvaze kaban modelleri, konforlu sıcaklığa erişmek için sıklıkla tercih edilir. Ön kısmında çapraz bir şekilde kapanan tasarımlarıyla zarafeti öne çıkaran kruvaze kabanlar, kombinlere şık ve feminen bir hava kazandırır. Yün, kadife, polyester gibi çeşitli kumaşlardan üretilen kruvaze kabanlar, yaygın bel vurgusuyla dikkat çeker. Bel çevresinde toplanarak kadının vücut hatlarını zarifçe ortaya çıkaran kruvaze kabanlar, klasik renklerin yanı sıra canlı renklerde de üretilir.

Toptan Kaban Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan toptan kaban modelleri içeriklerindeki yün ve pamuk sayesinde soğuk havaların olumsuz etkilerine karşı güçlü bir koruma sağlar. Farklı kumaş seçenekleriyle sunulan toptan kaban modelleri, her tarza uyum sağlayan tasarımlarıyla Elisa Fashion koleksiyonunda öne çıkan parçalardır. Farklı kalınlık ve dokularıyla mevsim şartlarına ayak uydurabilmeyi sağlayan kullanışlı seçenekler olan toptan kaban modelleri; spor, şık ya da klasik görünümler yaratarak kış kombinlerinde tarzınızı benzersiz bir şekilde ortaya koymanıza yardımcı olur.

Elisa Fashion stil sahibi kadınlara zengin bir çeşitlilik sunan toptan kaşe kaban modelleriyle kış aylarında hem soğuktan korunmayı hem kişisel tarzı korumayı sağlar. Elisa Fashion’ın sunduğu geniş ürün çeşitliliği ile her zevke hitap eden toptan kaşe kaban modelleri, doğal içerikli yapılarıyla konforu ve şıklığı bir arada sunar.

Elisa Fashion’ın özenle hazırlanan yepyeni sezon koleksiyonu, rüzgarlı ve soğuk hava koşullarına karşı kurtarıcı olacak kaşe kaban modelleriyle beğeni toplar. Her biri benzesiz bir tasarıma sahip kaşe kabanlar, sıcak tutan yapısıyla soğuk kış günlerinde her kadının stilini korur, doğru kombinlerle kişisel tarzı zirveye taşımaya yardımcı olur. 

Dokuları ve renkleriyle kombinlere zarafet kazandıran uzun kaban modelleri, kombinlendikleri parçalara göre her kadının tarzını öne çıkarmasına yardımcı olur. Elisa Fashion’ın toptan kaban koleksiyonunda yer alan uzun kaban modelleri her detayıyla beğenileri üzerine toplar. Elisa Fashion koleksiyonun benzersiz parçaları arasında yer alan toptan kaban modelleri, farklı dokuları ve renk seçenekleriyle kombinlere modern ve sofistike bir dokunuş katar. Böylece günlük kullanımdan özel gün kombinlerine kadar geniş bir kullanım alanına, aynı zamanda geniş bir stil yelpazesine hitap eder.

Elbiseler başta olmak üzere her tür toptan giyim ürünüyle uyum sağlayan uzun kabanlar, kombinlerin şıklığını artırır. Özellikle çizme ve botlarla kombinlendiğinde göz alıcı bir tarzı destekler. Soğuk günlerde tarzını korumak isteyen kadınlar, gömlek ve etek kombinlerini uzun kabanlarla tamamlayarak konforlu bir sıcaklığa erişebilir.

Kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından toptan kürk kaban modelleri, yumuşacık tüylü dokularıyla konforlu bir sıcaklığı garantiler. Suni kürk yapısına sahip modeller, renk ve desen çeşitliliği sayesinde kombinleri hareketlendirir. Etekler, pantolonlar, taytlar ve elbiselerle mükemmel bir uyum sağlayan toptan kaban modelleri, tarzından ve şıklığından taviz vermeden dikkat çekici kombinler oluşturmak isteyen kadınların favorileridir. 

Elisa Fashion’ın yün kaban modelleri, kalın yün yapısıyla konforlu sıcaklık sağlarken canlı renkleri ve dayanıklı dokusuyla beğenileri üzerine toplar. Şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren toptan yün kaban modelleri, kalın yapısıyla soğuk hava koşullarına karşı güvenilir bir koruma sağladığından sade ve rahat kombinlerle dahi mevsim şartlarına uyum sağlamak mümkündür. Elbise ve pantolon modelleriyle mükemmel uyumluluğa sahip Elisa Fashion yün kabanları, günlük kombinlerden özel gün kombinlerine kadar geniş kullanım alanı ile dikkat çeker.

Toptan Bayan Kaşe Kaban

Toptan bayan kaşe kaban modelleri kış aylarının şıklığı ve sıcaklığı birleştiren favori parçalardandır. Özel bir yün dokusu olan kaşe kumaştan üretilen toptan bayan kaşe kaban modelleri, yün liflerinin sıkıca preslenmesi ve genellikle yüzeyin tımarlanmasıyla elde edilen kumaşın sıkı ve kalın yapısıyla dikkat çeker. Yünün doğal yalıtım özellikleri vücut sıcaklığını korumak için ideal olup toptan bayan kaşe kaban modelleri konforlu bir sıcaklık sunar. 

Zarif ve klasik bir görünümü destekleyen toptan bayan kaşe kaban modelleri, sade ve düz renklerden desenli ve detaylı modellere kadar geniş bir yelpazede tasarlanır. Şıklığı tamamlayan seçenekleriyle her tarza uyum sağlayan toptan dış giyim ürünleridir.

Yün kumaşın doğal dayanıklılığı sayesinde toptan bayan kaşe kaban modelleri uzun kullanım ömrüne sahiptir. Kaliteli malzemeler ve özenli bir işçilikle üretilen toptan bayan kaşe kaban modelleri stil sahibi kadınların gardıroplarında en sık rastlanan ürünlerdendir.

Toptan bayan kaşe kaban modelleri ofis kombinlerini şık ve profesyonel bir hale getirmeyi sağlar. Aynı zamanda günlük stili tamamlamanın da mükemmel bir yolunu sunar. Skinny jeanler, kazaklar ve spor ayakkabılarla kombinlenen toptan bayan kaşe kaban modelleri konforlu şıklık için ideal seçimlerdir. 

Şık akşam kombinleri için ise desenli ya da beli vurgulayan toptan bayan kaşe kaban modelleri harika bir tamamlayıcı olabilir. Uzun elbiseler ya da şık eteklerle kombinlenmeleri halinde zarif ve çabasız şıklığa erişmek mümkündür. Toptan bayan kaşe kaban modelleri spor ayakkabılar, spor pantolonlar ve salaş kazaklarla yapılan kombinlerin de parçası haline gelebilir. Her tarzla uyum sağlayan kaşe kabanlar bu sayede soğuk hava koşullarında şıklığından taviz vermek istemeyen kadınlar için gardıropların vazgeçilmezidir.

Uzun Toptan Kaban

Uzun toptan kaban modelleri her kadına tarzına uygun seçim yapma, bu esnada ise konforlu bir sıcaklığa sahip olma imkanı sunar. Uzun boyu ve zarafetiyle öne çıkan uzun toptan kaban modelleri çoğunlukla düz kesim ve sade renklerle tasarlanır. Klasik ve şık bir görünümü garantileyen uzun toptan kaban modellerinde siyah, gri ve bej tonları sıklıkla tercih edilir.

Düğme detaylarıyla süslenen uzun toptan kaban modelleri kombinlere hareket kazandırır. Kürk detaylı uzun toptan kaban modellerinin yaka, manşet ya da etek kısımlarında bulunan kürk detayları dikkat çekici bir görünüm sunar. Cep detaylı uzun toptan kabanlar ise şık ve işlevsel modellerdir. Geniş ve derin cepler aynı zamanda modern ve casual bir stili de destekler.

Kışlık Toptan Kaban

Kış aylarında stil ve sıcaklık arasında mükemmel bir denge sağlamak, her kadının en önemli isteklerinden biridir. Klasik uzun kışlık toptan kaban modelleri yalnızca soğuklara karşı etkili bir koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şıklığı vurgular. Siyah, gri ve bej gibi temel renklerdeki uzun kışlık toptan kaban modelleri her kombinle benzersiz bir uyum sağlar.

Yünlü kışlık toptan kaban modelleri, sıcak tutan yapılarıyla kış aylarının favorilerindendir. Genellikle beli vurgulayan kemer detaylara sahip olan yünlü kışlık toptan kaban modelleri kombinlere feminen bir hava kazandırır. Zengin renk seçenekleriyle farklı tarzlara uyum sağlar.

Yüksek boyunlu kışlık toptan kaban modelleri, soğuk havalarda etkili bir koruyucu görevini üstlenir. Genellikle kalın yakalar ya da kürk detaylarıyla tasarlanan modeller zarif ve konforlu bir tarzın temsilcisidir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile her kadının beğenilerine hitap edecek bir çeşitlilik sunar. 

Oversize kışlık toptan kaban modelleri hem rahat hem modern bir görünüm sağlar. Geniş kalıpları ve büyük cep detaylarıyla öne çıkan oversize kışlık toptan kaban modelleri günlük kombinlerle de şık kombinlerle de uyumludur. 

Toptan Kaban Fiyatları

Soğuk havalara karşı etkili bir koruma sağlayan toptan dış giyim ürünlerinden kabanlar, aynı zamanda kadınların tarzını tamamlayan işlevsel birer aksesuardır. Toptan kaban fiyatları belirlenirken bir dizi faktör değerlendirilir. Kullanılan kumaş türü ve işçilik kalitesi, toptan kaban fiyatları üzerindeki en belirleyici faktörlerdir. Yüksek kaliteli malzemelerle özenli bir işçiliğin bir arada bulunduğu toptan kaban modelleri daha yüksek fiyatlı, ancak son derece şık ve uzun ömürlü kullanım imkanı veren seçeneklerdir.

Moda dünyasındaki değişiklikler ve güncel trendler, toptan kaban fiyatlarını belirleyen dinamik faktörler arasında sıralanabilir. Mevsimler ve trendler talep üzerinde etkili olduğu gibi sezonun popüler renk ve modelleri de toptan kaban fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir rol oynar.

Yenilikçi tasarımlar, özel detaylar ve özgün çizgiler toptan kaban modellerinin fiyatını artırabilir. Diğer yandan toptan kaban alımı genellikle birim başına düşen maliyeti düşürerek işletmelere daha uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunar. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR