Tükendi
7520
$19.50 + KDV

Tek parça şıklığı ve modern duruşu bir arada sunan toptan tulum modelleri Elisa Fashion koleksiyonunun önde gelen parçalarıdır. Sofistike bir zarafet vadeden toptan tulum modelleri, farklı beğenilere ve tarzlara sahip kadınların her anına mükemmel bir şekilde eşlik eder. Gündelik hayattan özel davetlere kadar son derce geniş bir kullanım alanı olan toptan tulum modelleri sayesinde zamanın ötesinde bir stil sahibi olmak mümkün. Elisa Fashion’ın her sezon yenilenen toptan modelleri ilham verici kombinlere modern bir dokunuşta bulunurken aynı zamanda farklı tarzları vurgulayacak detaylarla tasarlanır. 

Elbise ve pantolonun mükemmel bir birleşimi olarak gardıroplardaki yerini alan toptan tulum modelleri stil ve rahatlık sunmaları nedeniyle kombinlerin joker parçalarındandır. Tek parça ancak çok yönlü parçalar olarak öne çıkan toptan tulumları sayesinde her ortamda beğeni dolu bakışların odak noktası olmak mümkündür.

Konforlu bir şıklık sunan toptan tulum modelleri günlük hayatta sıklıkla tercih edilen pratik seçeneklerdir. Özel davetlerde ya da iş toplantılarında kullanıldıklarında ise sofistike bir görünüm sunarlar. Her vücut tipine uyum sağlayacak kesimleri, farklı kumaş ve renk seçenekleri sayesinde her kadının tarzına ve beğenisine hitap etmeyi başarırlar.

İşlevselliği kadar çeşitliliğiyle de öne çıkan toptan tulum modelleri, elde edilmek istenen görünüme ve sahip olunan tarza göre çok çeşitli aksesuarlarla kombinlenebilirler. Yalnızca birkaç dokunuşla günlük kombinlerin bir parçası olmaktan çıkarak özel davetlere uygun bir görünüme geçebilen toptan tulum modelleri, Elisa Fashion uzmanlığı ve deneyimiyle her sezon farklı renkler, desenler ve detaylarla yeniden yorumlanır. Bu sayede toptan tulum giyim modelleri gerek spor gerek klasik bir şıklık elde etmek isteyenler için ideal bir seçenek haline gelir. 

Toptan tulum modelleri bir yandan konfor sağlayıp her kadına kendi benzersiz tarzını ifade etme özgürlüğü sunarken diğer yandan da pratik ve kullanışlı olmalarıyla gardıropların kurtarıcı parçaları arasında yer alır. Her durumda şıklığı ve konforu bir arada sunmayı başararak farklı yaşlarda ve farklı beğenilere sahip kadınların kupon parçalarından biri olacak toptan tulum modellerini incelemek ve satın almak için Elisa Fashion’ı ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Tulum Nedir?

Genellikle perakende satış mağazaları ya da işletmeler için büyük miktarlarda satın alınan tulumlar toptan tulum ürünleri olarak adlandırılır. Toptan tulumları pek çok farklı tarz, renk, desen ve kesimde olabilir. Genellikle toptan imalat yapıldıktan sonra perakende satış yapan mağazalar aracılığıyla tarz sahibi kadınların beğenisine sunulurlar.

Genellikle işletmeler, mağazalar ya da butikler için büyük ölçekli toptan tulum alımları yapılır. Bu aynı zamanda, toptan tulum modellerinin perakende satışa sunulmadan önce daha geniş bir alıcı kitlesine ulaşmak üzere tasarlandığının bir göstergesidir. Toptan tulumları farklı bedenlere ve tarzlara uygun olarak üretildikleri için müşteri özelinde değişebilen talepleri karşılayabilir.

Toptan alımlar genellikle büyük miktarlarda yapıldığı için maliyet açısından da daha avantajlıdırlar. Çünkü miktarın büyük olması, birim fiyatın düşmesini sağlar. Bu sayede işletmelerin karlılığının artması, aynı zamanda müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi sunma imkanı sunar. 

Toptan tulum alımı yapan işletmeler, sezonlar ya da trendler değiştikçe güncel ürünlerini stoklayabilir ya da çeşitlendirebilirler. Bu nedenle toptan tulum alımı yapmak hem müşteri taleplerini karşılamak hem sektörel rekabette avantajlı bir duruma geçmek için sıklıkla uygulanan bir strateji haline gelir.

Toptan tulum modelleri; farklı ölçeklerdeki işletmelere geniş bir ürün yelpazesi sunma, daha uygun maliyetlerle ürün satın alma ve rekabet avantajı sağlayarak perakende sektörüne önemli bir katkıda bulunur. Siz de farklı tarzlara ve müşteri taleplerine uygun bir şekilde üretildiği için değişen moda anlayışlarına hitap eden toptan tulum modellerini satın alabilir, daha geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek işletmenizin satışlarını artırabilirsiniz. 

Toptan Tulum Nereden Alınır?

Toptan tulum modelleri, geniş bir ürün yelpazesiyle pek çok farklı kaynaktan temin edilebilmektedir. Toptan tulum modelleri satın almak isteyen işletmeler ya da bireyler bu kaynaklardan toptan alım yapabilirler. 

Moda endüstrisinde faaliyet gösteren pek çok toptancı ve giyim distribütörü, toptan tulum modelleri konusunda göz alıcı bir çeşitliliğe sahiptir. Genellikle çevrimiçi platformlarda ya da fiziksel olarak ziyaret edilmesi mümkün olan toptan giyim merkezlerinde bulunabilen bu kaynaklar, işletmelere büyük miktarda toptan tulum satın alma ve ürün yelpazelerini çeşitlendirme imkanı sunar.

Toptan tulum modelleri doğrudan üreticilerden ya da fabrikalardan temin edilebilir. Üreticilerle doğrudan iletişime geçme yoluyla özelleştirilmiş siparişler vermek ya da mevcut modelleri satın almak mümkündür. Böylece özel taleplere ya da marka spesifikasyonlarına göre toptan tulum modelleri üretilebilir.

Ayrıca pek çok online platform, toptan giyim satışı yapan şirketlerin ürünlerini sergilemektedir. Bu sitelerde çoğunlukla pek çok farklı markaya ve ürün çeşidine ulaşılabilir. Bunlar arasından toptan tulum modelleri incelenebilir ve satın alınabilir.

Moda endüstrisi için düzenlenen fuarlar ve ticaret etkinlikleri de toptan giyim ürünleri satın almak için tercih edilebilecek önemli kaynaklar olarak öne çıkar. Bu tarz etkinliklerde bir araya gelen pek çok marka ve üretici en son trendleri ve koleksiyonları sergileyerek toptan giyim ürünleri satın alma imkanı sunar.

Tüm bunların yanı sıra bazı online pazar yerlerinin toptan alım yapmak isteyenlere sunduğu geniş ürün yelpazesi içerisinden toptan alım yapılabilir. Bu platformlar aracılığıyla farklı satıcıların toptan tulum modellerini bulmak ve tercihe göre seçim yapmak mümkündür.

Toptan tulum modelleri arasından seçim yaparken kalite, tasarım, kesim ve beden seçenekleri gibi işletme müşterilerinin ihtiyaçlarına uygunluk kriterleri değerlendirilmelidir. Bu sayede doğru toptan tulum modelleriyle müşterilere en iyi seçenekleri sunmak mümkün olabilir.

Toptan Tulum Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Toptan tulum alırken bazı önemli noktalara dikkat etmek hem kaliteli ürünler elde etmeyi hem müşteri memnuniyetini artırmayı sağlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise her zaman için ürünlerin kalitesidir. Kaliteli ürünler seçmek uzun vadeli müşteri memnuniyetinin de temelini oluşturur. Satın alınan ürünlerin dikişleri düzgün ve kumaşı kaliteli olmalıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen toptan tulum modelleri uzun süre boyunca kullanım imkanı sunarak müşteri memnuniyetinin artırılmasını sağlar.

Trendlere uygun ve geniş bir tasarım çeşitliliği sunan toptan  tulum modelleri farklı müşteri tercihlerine hitap edebilir. Farklı bedenler için uygun kesimler, renk ve tarz çeşitliliği olması işletmelerin satış potansiyelinin artmasını sağlayabilir.

Toptan tulum alırken müşterilerin farklı beden ölçülerinin olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Çeşitli beden seçeneklerinin sunulması sayesinde daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etme imkanı elde edilebilir.

Toptan tulum alımlarında dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli konu fiyat faktörüdür. Toptan tulum alımlarında birim fiyatların daha düşük olması kar marjının artmasını sağlayabilse de, düşük fiyatın ürünün kalitesini olumsuz yönde etkilemediğinden emin olmak gerekir. Diğer bir deyişle fiyat - kalite dengesi mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Toptan tulum satın alınacağı zaman üreticinin ya da tedarikçinin güvenilirliğinden emin olunmalıdır. Ayrıca olası bir iade ya da değişim durumunda üreticinin ya da tedarikçinin izlediği politika hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurmak işletmenin hem müşteri memnuniyetini hem satışlarını artırmasını sağlayacaktır. Sektörünün güvenilir ve deneyimli ismi Elisa Fashion ile iletişime geçerek siz de işletmenizin karlılığını sağlayacak ilk adımı atabilirsiniz.

Toptan Tulum Çeşitleri

Toptan tulum modelleri son yıllarda kadın modasının popülaritesi giderek artan ürünlerinden biridir. Bu popülerlik aynı zamanda toptan tulum çeşitlerine gösterilen ilginin ve toptan tulum modellerindeki çeşitliliğin artmasını sağlar. Bunun sonucunda farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap eden toptan tulum modelleri her geçen gün daha zengin bir çeşitlilik ile tarz sahibi kadınların beğenisine sunulur.

Zarif ve şık görünümlerile öne çıkan klasik kesim toptan tulum modelleri çoğunlukla düz renklerde ve minimal detaylarla tasarlanırlar. Bu sayede ofis şıklığından özel davetlere kadar pek çok alanda kurtarıcı parçalar haline gelirler.

Bel kısmında bağlama detayı bulunan belden bağlamalı toptan tulum modelleri feminen ve modern bir tarzın temsilcisi olarak öne çıkar. Pantolon kesimli tulumlar şıklığından da konforundan da taviz vermeyenlerin favorilerindendir. Genellikle rahat kesimleriyle hareket özgürlüğü sağlayan toptan pantolon tulum modelleri günlük kombinlerin değişmez parçalarıdır.

Toptan askılı tulum modelleri omuzları açıkta bırakan tasarımlarıyla yaz kombinlerinin hafif ve şık parçalarıdır. Farklı askı detayları ve desenleri sayesinde değişik tarzlara sahip kadınların beğenisini kazanırlar. Desenli ve baskılı toptan tulum modelleri; çiçek desenleri, geometrik baskılar ya da benzersiz desenlerle süslenen seçenekleriyle dikkat çekici ve enerjik bir tarz arayanlar için ideal parçalardır. Diz altı ya da daha kısa kesimli toptan tulum modelleri yaz mevsiminde ferah ve hafif bir görünüm elde etmek için birebirdir. Farklı kumaşları ve kesimleriyle her yaş grubundan ve tarzdan kadının favorisidir.

Toptan Tulum Modelleri

Toptan tulum modelleri zengin geniş çeşitlilikleri ile stil sahibi kadınların beğenisini kazanırlar. Toptan tulum modellerinin çeşitliliği sayesinde işletmeler daha geniş bir müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını en şık ve kaliteli seçeneklerle karşılayabilirler. Her tarza uygun toptan tulum modelinin olması, moda dünyasındaki çeşitliliği ve özgünlüğü sağlayan unsurların başında gelmektedir.

Klasik Toptan Tulum Modelleri

Elbise ve pantolonun mükemmel bir kombinasyonunu sunan toptan tulum modelleri, klasik tarzdan vazgeçmeyen kadınların gardıroplarındaki gözde parçalardır. Sade ve zarif görünümleriyle öne çıkan klasik toptan tulum modelleri minimal detaylardan gelen bir şıklığa sahiptir.

Siyah, beyaz ve lacivert gibi klasik renklerdeki toptan tulum modelleri her ortamda şıklığın simgesi haline gelir. Basit detaylarla zenginleştirilmiş sade ve sofistike bir tarz sunmak için iş ortamında da özel davetlerde de kullanılabilirler. 

Yüksel bel tulumlar bacakların daha uzun olduğu etkisini yaratarak daha zarif bir siluet oluşturmaya yardımcı olurlar. Klasik tarza modern bir dokunuş yapmaları sayesinde rahat ve şık seçenekler haline gelirler. Önde ya da arkada V yakalı modelleri, klasik toptan tulum modellerinin zarif ve sofistike görünümünün ortaya çıkmasına yardımcı olurlar. 

Daha az detayla şıklığı yakalayan klasik toptan tulum modelleri; bel kemeri, ince askı ya da düz kesim detaylarıyla sade bir görünüm sağlar. Sadeliğin zarafetinin temsilcisi olarak klasik tarzın öne çıkan temsilcileri olarak kabul edilirler. 

Klasik toptan tulum modelleri sade ve zarif çizgileriyle öne çıkarak zamansız bir şıklığı tercih eden kadınların ilk tercihi olurlar. Modası hiçbir zaman geçmeyen görünümleriyle stil sahibi her kadının gardırobunda kendilerine yer bulurlar.

Kemerli Toptan Tulum Modelleri

Kemerli toptan tulum modelleri, feminen tarzı destekleyen ve beli vurgulayıp şıklığı ön plana çıkaran toptan giyim ürünleridir. Bel kısmında belirgin bir kemer detayı olan kemerli toptan tulum modelleri, bel çevresini vurgular ve daha ince bir görünüm elde etmeyi sağlar. Omuzların açıkta kalmasını sağlayan tasarımıyla dikkat çeken askılı kemerli toptan tulum modelleri feminen tarzı öne çıkarır. Böylece yaz aylarının en hafif ve zarif seçeneklerinden biri olarak kabul edilir. 

Önde ya da arkada V yakalı kemerli toptan tulum modellerinin şıklığını artıran beli vurgulayan kemer detayıdır. Klasik bir görünümü modern bir dokunuşla birleştiren tasarımlarıyla sofistike bir stil oluşturmaya yardımcı olurlar. Farklı kumaşları, kesimleri ve kemer detaylarıyla zenginleştirilmiş kemerli toptan tulum modelleri hem kadınların özgün tarzını en iyi şekilde ifade etmesini hem herhangi bir ortamda şıklığıyla dikkat çekmesini sağlar.

Şort Tulum

Yaz aylarının vazgeçilmesi toptan şort tulum modelleri, yaz mevsiminin enerjisini ve özgürlüğünü yansıtan tasarımlarıyla beğenileri üzerinde toplar. Farklı kesimleri, desenleri ve detaylarıyla zenginleştirilen toptan şort tulum modelleri konforlu şıklık için ideal seçimlerdir. Günlük kombinlere de özel etkinliklere de uygun çeşitlilikleri sayesinde her kadının benzersiz zevkine hitap etmeyi başarırlar.

Feminen bir tarzı konforla birleştiren toptan şort tulum modelleri çok çeşitli tarzlarda üretilirler. Basit ve düz kesimli toptan şort tulum modelleri rahatlığı ve minimalizmi aynı tasarımda buluşturur. Genellikle düz renklerde üretilmeleri sayesinde kombinlenmeleri kolaydır. Belden bağlamalı toptan şort tulum modelleri, beli vurgulayan detaylarıyla kombinleri hareketlendirir.

Dantelli Tulum

Zarafeti ve feminenliği vurgulayan toptan dantelli tulum modelleri, dantel detaylarıyla kombinlere romantik bir hava kazandırır. Aynı zamanda modern kesimleri sayesinde göz alıcı bir görünümün anahtarını sunar. Feminen çizgileriyle kadınların zarafetini vurgulayan toptan dantelli tulum modelleri özel tasarımlarıyla son derece popülerdir. Gece davetlerinden özel etkinliklere kadar son derece geniş bir kullanım alanları vardır.

Dantel detayları bel kısmında yer alan tulumlar, kombinlere feminen bir zarafet katar ve benzersiz şıklığı en iyi şekilde tamamlar. Omuz ya da yaka kısmında dantel işlemeler kullanılan toptan dantelli tulum modelleri, göz alıcı detayları ve omuzları açıkta bırakan tasarımları ile sofistike bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. 

Dantel kumaşla kaplanan toptan tulum modellerinin iç kısımları farklı astarlarla desteklenir. Bu sayede feminen ve modern bir tarzın temsilcisi haline gelir. Toptan dantelli şort tulum modellerinde genellikle alt kısımda dantel detaylar bulunur. Yaz aylarında modern, şık ve konforlu bir seçenek arayan kadınların favorileri arasında yer alırlar. Belirli kısımlarında ya da etek kısmında yarım dantel detaylarına yer verilen toptan tulum modelleri şıklığı ve feminenliği dengeleyerek modern bir görünüm oluşturmaya yardımcı olan parçalar olarak öne çıkarlar.

Toptan Tulum Fiyatları

Toptan tulum fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tulumun tasarımı, üretiminde kullanılan malzeme, üretim kalitesi, satın alınan miktar ve üreticinin fiyat politikası gibi unsurlar toptan tulum fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR