7467
$8.00 + KDV
$10.00 + KDV
7497
$7.00 + KDV
$9.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
7781
$9.50 + KDV
$12.00 + KDV
2032
$5.00 + KDV
$10.00 + KDV
2032
$5.00 + KDV
$10.00 + KDV
2032
$5.00 + KDV
$10.00 + KDV
2032
$5.00 + KDV
$10.00 + KDV
6876
$7.00 + KDV
6969
$11.50 + KDV

Moda, kendini sürekli olarak yenileyen bir sanattır. Toptan alt giyim ürünlerinden biri olan etekler ise bu sanatın en göz alıcı parçalarıdır. Kadınların zarafetini ve tarzını vurgulayan, her sezon farklı kesim, renk ve desenleriyle öne çıkan toptan etek modelleri, kadın modasına yepyeni bir perspektif katan Elisa Fashion’ın zengin ürün çeşitliliği arasında özel bir yere sahiptir. 

Elisa Fashion zarafeti, tarzı ve konforu bir araya getiren tasarımlarıyla sektörünün önde gelen markalarından biridir. Her bir parça, dikkatle seçilen kumaşlar ve özgün detaylarla zenginleştirilmiştir. Bu sayede kombinlere özel bir dokunuş katar, kadınların yalnızca giydikleri eteklerle değil aynı zamanda tarzlarıyla öne çıkmasını sağlar.

Elisa Fashion’ın toptan etek koleksiyonunda farklı vücut tiplerine ve bedenlere uygun kesimlere sahip modeller bulunur. Her parça, modern ve klasik tarzı bir araya getirir, bu sayede günlük kombinlerden özel gün kombinlerine kadar geniş kullanım alanına hitap eder. 

Elisa Fashion toptan etek modelleri, her sezonun trend renklerini kombinlere ustaca dahil etmenin en şık yolunu sunar. Sakin bahar tonlarından, canlı yaz renklerine uzanan geniş renk paleti sayesinde kadınlar tarzlarına ve modaya uygun parçalarla trendleri yakından takip eder. 

Her kadının tarzını güçlü, modern, zarif ve benzersiz bir şekilde ifade etmesini sağlamak üzere tasarlanan Elisa Fashion toptan etek modelleri kadın giyiminin eşsiz ve zamansız parçaları olmaya aday. Kusursuz tasarımları konforlu şıklıkla buluşturan Elisa Fashion, her kadının benzersiz tarzını gözler önüne sermesini sağlayan çeşitliliğiyle her sezonun trendlerini belirlemeyi başarır. Siz de her yaştan ve her tarzdan kadının beğenilerine hitap edecek toptan etek modellerini incelemek ve satın almak için Elisa Fashion’ı ziyaret edebilirsiniz. 

Toptan Etek Nedir?

Genellikle perakende satış yerlerine, giyim mağazalarına ya da online satış platformlarına büyük miktarda ve toplu olarak tedarik edilen kadın etekleri, toptan etek modelleri olarak adlandırılır. Toptan etekleri genellikle bir üretici ya da toptan giyim tedarikçisi tarafından büyük miktarlarda üretilip satılır. Toptan alımların en önemli özelliklerinden biri genellikle perakende satış fiyatlarına göre daha düşük birim maliyetlerle gerçekleşmesidir.

Toptan etek modelleri farklı stillerde, kesimlerde, renklerde ve desenlerde üretilebilir. Moda trendlerine ve sezonlara bağlı olarak, toptan giyim tedarikçileri geniş bir ürün yelpazesi sunabilir. Perakendeciler ise toptan etek modellerini stoklarını yenilemek, yeni koleksiyonlar oluşturmak ya da özel indirim ve kampanyalar düzenlemek amacıyla satın alabilir.

Toptan etek modellerinin satın alınması perakendeciler için son derece önemli bir maliyet avantajı, beraberinde zengin bir ürün çeşitliliği sağlar. Bu sayede müşterilerine daha fazla seçenek sunan perakende mağazalar, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla rekabet avantajı elde edebilir ve müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak satışlarını artırabilir.

Toptan Etek Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Toptan etek modellerinin satın alımı perakende işletmeler, giyim mağazaları ve online satış platformları açısından pek çok faydayı beraberinde getirir. Diğer yandan bu süreçten optimum fayda sağlamak için dikkat edilmesi gereken farklı noktalar olduğu gerçeği göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu aşamada en önemli faktör elbette satın alınacak ürünlerin kalitesidir. Kaliteli toptan etek modelleri hem müşteri memnuniyetinin hem marka itibarının artmasını sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak kaliteli işçilikle üretilen toptan etek modelleri uzun ömürlüdür.

Toptan etek modelleri söz konusu olduğunda moda trendlerini takip etmenin gerekliliğinden bahsetmemek olmaz. Sezona uygun renk, desen ve kesimlerle üretilen toptan etek modelleri daha geniş bir hedef kitleye hitap etmenizi, bu sayede işletmenizin satışlarını artırmanızı zağlar.

Toptan etek modellerinin çeşitliliği sayesinde farklı kesimlerde ve stillerde etek modellerini sunarak müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca farklı bedenlere uygun beden seçenekleri sunabilmeniz de önemlidir. Bu sayede farklı bedenlerde ve farklı beğenilere sahip kadınlar ihtiyaçlarına ve tarzlarına uygun seçeneklere erişebilir. 

Toptan etek fiyatları, perakende satış fiyatlarınızın belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Bu nedenle önceliğiniz kaliteli ve uygun maliyetli toptan etek modellerini satın almak olmalıdır. Böylece sektörel rekabette avantajlı konuma geçebilirsiniz. Sektöründe 18 yıllık deneyimiyle öne çıkan Elisa Fashion kendi imalatı olan toptan etek modellerini uygun fiyatlarla satışa sunar. Üretimin kendi imalatı olmasının sağladığı avantajla kumaş ve aksesuar üreticileriyle doğrudan iş birliği yapar ve düşük maliyetler elde eder. Böylece toptan etek modellerini kaliteden ödün vermeden ve daha rekabetçi fiyatlarla sizlerin beğenisine sunar.

Toptan Etek Çeşitleri

Toptan etek modelleri zengin çeşitliliğiyle her kadına şıklığını ve tarzını yansıtma konusunda farklı seçenekler sunar. Toptan etek modelleri her tarza ve zevke hitap eden çeşitliliğiyle farklı kombinleri göz alıcı bir şekilde tamamlar. 

Toptan mini etek modelleri genç ve enerjik bir tarzın temsilcisidir. Yılın her mevsimi kullanımı tercih edilebilen toptan mini etekleri feminenliği vurgulayan kesimleriyle öne çıkar. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip modeller genç ve dinamik bir tarzı tercih eden stil sahibi kadınların favorilerindendir.

Klasik ve şık bir duruş elde etmek isteyen kadınlar için ideal seçenekler olan toptan midi etek modelleri diz hizası boyundadır. Özel davetlerden ofis şıklığına kadar geniş bir kullanım alanı bulunan toptan midi etek modelleri farklı kumaşlardan, farklı renk ve modellerde üretilirler.

Rahat ve zarif bir görünümden vazgeçmeyen kadınların favorisi toptan etek modelleri yaz aylarında daha hafif, kış aylarında ise sıcak tutan kalın malzemelerle üretilir. Toptan pileli etek modelleri romantik ve feminen tarzın beğenilen temsilcileridir. Pile detaylarıyla eteğe hacim ve kombinlere hareketli bir görünüm kazandırır.

Cesur ve çekici bir tarzın temsilcisi toptan deri etek modelleri zarif ve asil duruşlarıyla kombinlerin yıldız parçalarındandır. Özel gün kutlamalarından gece davetlerine kadar pek çok farklı ortama uygun kombin için tercih edilebilir. Farklı kesim ve renklerle üretilen toptan deri etek modelleri her kadına tarzına ve beğenilerine uygun seçimler yapma imkanı sunar.

Toptan Etek Modelleri

Toptan etek modelleri, kadın giyimindeki çeşitliliği genişleterek kadınların benzersiz tarzını ifade etmesinin bir yolu olarak dikkat çeker. Her kadının tarzına hitap eden farklı model, uzunluk, renk, desen ve kesimlerdeki toptan etek modelleri kombinlendikleri parçalara göre farklı tarzların temsilcisi haline gelip tarz sahibi kadınların gardıroplarını zenginleştirir.

Toptan Uzun Etek

Kadınların güzelliğini vurgulamanın ve tarzlarını yansıtmanın yolu aslında modanın sağladığı çeşitlilikten geçer. Bu çeşitlilik arasında öne çıkan toptan uzun etek modelleri, zarafeti ve şıklığı bir araya getiren parçalardır. Böylece farklı yaş gruplarından kadınların gerek günlük hayatlarında gerek özel günlerinde benzersiz stilleriyle göz kamaştırmasını sağlar.

Hafif dokusuyla zarafetin temsilcisi olan şifon uzun etekler özellikle yaz aylarının koullanım konforu sağlayan parçaları olarak kabul edilir. Çiçek desenleri, pastel tonları ya da tek renk seçenekleriyle zengin çeşitlilik sunan şifon uzun etekler ile gündüz şıklığından gece davetlerine kadar her ortamın yıldızı olmak mümkün.

Düz kesim toptan uzun etek modelleri sade ve minimalist şıklık için ideal seçimlerdir. Düz renklerde ya da minik desenlerle tasarlanabilen modeller farklı toptan üst giyim parçalarıyla kombinlenerek farklı tarzları şık bir şekilde tamamlayabilir. 

Dantelli toptan uzun etek modelleri zarif ve romantik bir dokunuşla kombinlerini taçlandırmak isteyen kadınların favorilerindendir. Eteğe feminen bir dokunuş katan dantel detayları özel gün kombinlerinde şıklığı garantiler. 

Yüksel bel kesimli toptan uzun etek modelleri, bel bölgesini daha ince göstererek uzun bir siluet oluşturmaya yardımcı olur. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap eden toptan uzun etek modelleri farklı yaş gruplarındaki kadınların gardıroplarına estetik ve fonksiyonellik kazandırır. 

Toptan Deri Etek

Toptan deri etek modelleri kadınların bir yandan özgün tarzlarını yansıtırken diğer yandan güçlü duruşlarını vurgulamalarını sağlayan toptan alt giyim ürünleridir. Kalem deri etekler beli saran kesimleriyle zarif bir görünümü destekler. Ofis ortamlarından gece davetlerine kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Klasik renklerin yanı sıra cesur renklerde üretilen modelleriyle kombinlere imza atar.

Diz altı uzunluğunda üretilen modeller şıklık ve konfor dengesini mükemmel bir şekilde yakalayan parçalardır. Farklı renk seçenekleri ve dikiş detaylarıyla beğeni toplayan modeller farklı toptan üst giyim parçalarıyla kombinlenebilir.

Çizgili desenlere sahip modeller modern ve çekici bir görünümü destekler. Dikey çizgiler uzun ve ince bir siluet oluşturarak vücut hatlarını belirginleştirir. Yan fermuar gibi farklı detaylar kullanmak toptan deri etek modellerinin özgün bir şıklık yakalamasını sağlar. Dökümlü modeller bir yandan feminen bir hava sağlarken diğer yandan hareket kolaylığını destekler. Cesur ve şık bir tarz elde etmek isteyen kadınların favorisi toptan deri etek modelleri ile her tarza uygun kombinler oluşturulabilir.

Toptan Keten Etek

Keten moda dünyasının popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen parçalarından biridir. Toptan giyiminde hafifliği, ferahlığı ve doğal bir zarafeti temsil eden toptan etek modelleri şıklığı ve rahatlığı birleştiren parçalardır. Plise detayları toptan keten etek modellerine şık ve hareketli bir görünüm kazandırır. Eteklere dinamizm katan ve eminen bir hava oluşturan modeller renk çeşitliliğine sahip olabilir.

Toptan etek modellerine Vintage bir şıklık kazandırmak için düğme detayları kullanılabilir. Ön kısımda ya da yanlarda düğme bulunan modeller yalnızca estetik görünümleriyle dikkat çekmez, aynı zamanda pratiklik kazandırır. Kemerli toptan keten etek modelleri beli vurgulayan zarif bir görünüm için ideal seçeneklerdir. 

Midi boy toptan keten etek modelleri klasik ve şık duruşuyla farklı kullanım alanlarına yönelik kombinlerin parçası haline gelir. Yüksek bel toptan etek modelleri zarafeti ve doğallığı bir araya getirir. Bu sayede tarz sahibi kadınların gardıroplarındaki kupon parçalar arasında yer alır.

Toptan Etek Fiyatları

Şıklığın ve tarzın temsilcisi toptan etek fiyatları, başta malzeme ve kalite faktörleri başta olmak üzere çeşitli etkenlere bağlı olarak belirlenir. Kullanılan kumaş, tasarım, eteklerin üzerindeki detaylar, özel tasarımlar, düğme ve fermuar gibi ekstra özellikler toptan etek fiyatlarının artmasına neden olabilen faktörler olarak öne çıkar.

Toptan etek fiyatlarını belirleyen diğer bir faktör modaya ve sezon trendlerine uygunluktur. Toptan alımlar da fiyat üzerinde belirleyicidir. Toptan satın alımlarda birim fiyatın düşmesi ve daha uygun maliyetlerle satın alım yapılması söz konusu olabilir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR