6577
$6.00 + KDV
$9.00 + KDV
6577
$6.00 + KDV
$9.00 + KDV
6577
$6.00 + KDV
$9.00 + KDV
6639
$10.00 + KDV
$11.50 + KDV

Toptan elbise modelleri, her ortamda stil sahibi bir görünüme sahip olmanın anahtarıdır. Elisa Fashion toptan elbise koleksiyonu gösterişli abiyelerden sadeliğin zarafetine ulaşmayı sağlayacak modellere kadar geniş bir yelpazede şıklık sunar. Her kadının kendi tarzına uygun parçaları bulabileceği zengin koleksiyonda yer alan keten, triko, kadife, pamuk gibi farklı kumaşlardan tasarlanan modeller sayesinde, yıl boyu konfora ve şıklığa bir arada erişmek mümkün. 

Elisa Fashion kusursuz tasarımı ve estetiği orijinal dokunuşlarla buluşturarak her kadının tarzına değer katan toptan elbise modellerini sunar. Her sezonun trendlerine ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan toptan elbise modelleri, stil sahibi şıklığın vazgeçilmez adresidir.

Günlük şık kombinlerden ofis kombinlerine, arkadaş davetlerinden çeşitli etkinliklere kadar her duruma uygun bir şıklık yakalamayı sağlayacak toptan elbise seçenekleri gardırobu zenginleştirmek için şık ve pratik çözümlerdir. Tek parça şıklığı tarzının bir parçası haline getirmek ve tarzıyla öne çıkmak isteyen kadınların favorisi toptan elbise modellerini incelemek için Elisa Fashion’ı ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Elbise Nedir?

Toptan elbise, bir satıcının ya da toptan alıcıların büyük miktarlarda kadın elbisesi satın aldığı ticaret şekli olarak tanımlanabilir. Toptan alım çoğunlukla perakende satış noktalarına ya da diğer satıcılara, daha sonra ise müşterilere satış yapmak üzere gerçekleştirilir. Bu süreç üreticiler, toptan distribütörler ya da büyük ölçekli tedarikçiler aracılığıyla yapılabilir.

Toptan elbise ticareti, giyim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasında son derece yaygındır. Perakende satıcılar, butik sahipleri ya da online mağazalar çoğunlukla sezonluk ya da belirli tasarım koleksiyonları için toptan elbise alımı yaparak ürün çeşitliliklerini artırmayı tercih ederler. Her kadının beğenisine hitap edebilecek çeşitlilikte ürün seçeneği sunmak, aynı zamanda müşteri memnuniyetin ve satışların artmasına yardımcı olur. 

Elisa Fashion’ın farklı yaş gruplarından ve farklı beğenilere sahip kadınların tarzına hitap edecek zengin bir ürün çeşitliliği vardır. Siz de müşterilerinize trendleri yakından takip ederken kendi benzersiz tarzlarını gözler önüne sermelerini sağlayacak toptan elbise modelleri sunmak için Elisa Fashion’ın her sezon yenilenen toptan elbise kategorisini inceleyebilir, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alma avantajını elde edebilirsiniz.

Toptan Elbise Nereden Alınır?

Toptan elbise almak için farklı kaynaklar tercih edilebilir. Bunların başında giyim endüstrisi için özel olarak toptan ürünler sunan distribütörler ve tedarikçiler gelir. Bu tür işletmeler genellikle çeşitli markaların ya da tasarımcıların ürünlerini büyük miktarlarda ve toptan fiyat avantajı ile satarlar.

Giyim fuarları ve ticaret etkinlikleri, toptan elbise almak için çeşitli fırsatlar sunar. Bu tür etkinliklerde bir araya gelen marka, tasarımcı ve tedarikçiler yeni koleksiyonlarını sergileyerek toptan elbise alımı için fırsatlar sunarlar.

Doğrudan toptan satış yapan üreticilerden toptan elbise satın alınabilir. Bu tür durumlarda, üretici kendi ürünlerini büyük miktarlarda satın almak isteyen perakendecilere ya da satıcılara doğrudan erişmeyi tercih edebilir.

İnternetin hayatımızın her alanında önemli bir rol üstlendiği günümüz dünyasında, farklı markaların ve tasarımcıların ürünlerini toptan olarak sunan online toptan satış platformları vardır. İnternet üzerinden toptan elbise satın almak için Elisa Fashion web sitesini ziyaret edebilir, farklı kumaşlar kullanılarak farklı modellerde üretilmiş birbirinden şık, kaliteli ve trend toptan elbise modellerini keşfedebilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan iş deneyimiyle sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Elisa Fashion ürettiği toptan elbise modellerini tasarlarken Avrupa modasını yakından izlemektedir. Satışı yapılan ürünler Elisa Fashion’ın kendi imalatı olduğu için kaliteli ürünler ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Elisa Fashion tasarladığı modelleri üretirken en kaliteli ham maddeleri kullanmaya özen göstermekte ve % 100 yerli üretimle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toptan Elbise Modelleri

Toptan elbise modelleri, tarzın ve zarafetin en göz alıcı simgelerinden biri olarak kabul edilir. Bunun nedeni toptan elbise modellerinin her tarza, her zevke ve her duruma hitap eden zengin bir çeşitlilik sunmasıdır. Günlük kullanıma uygun modellerden göz alıcı tasarımlara kadar uzanan toptan elbise koleksiyonları, benzersiz tarzlarını ve kişiliklerini etkileyici bir şekilde öne çıkarmak isteyen kadınlara sonsuz seçenekler sağlar. 

Özel davetlerde ya da önemli etkinliklerde şıklık arayanların tercihi toptan abiye elbise modelleri olurken, hafif ve rahat tasarımlarıyla göz dolduran toptan yazlık elbise modelleri stil sahibi kadınların vazgeçilmezidir. Desenli modellerden asimetrik kesimli modellere, minimalizmden gösterişli detaylara kadar uzanan çeşitlilik her kadının tarzına hitap ederek toptan elbise modellerini yaz kış fark etmeksizin gardıropların joker parçası haline getirir.

Toptan elbise modelleri klasik kesimlerden trendleri yakından izleyen detaylarla donatılmış olanlara kadar son derece geniş bir yelpazede bulunur. Her kadın özelinde değişebilen beğenilere hitap edecek şekilde, düz renklerin sade şıklığından canlı renklerin enerjisine geniş bir çeşitlilik sunar. Kullanılan kumaşların dokularındaki farklılık her modele ayrı bir tarz kazandırdığı gibi tüm bu unsurların sergilediği çeşitlilik sayesinde farklı kullanım alanlarına yönelik şık, kaliteli ve tarz seçeneklere erişmek mümkün olur. Pamuk, kadife, keten, tüvit, şifon, saten ve deri gibi farklı malzemeler toptan elbise modellerine bir karakter katar ve her kadının kendi tarzını en iyi şekilde yansıtmasına yardımcı olur.

Ofis kombinlerinden şık akşam davetlerine kadar her ortam için uygun olan çok yönlü toptan elbise modelleri; kombinlendikleri takı ve aksesuarlara göre farklı tarzlar yansıtabilirler. Bu sayede stil sahibi kadınlar için konforlu bir şıklık sunarak gardıropların vazgeçilmez parçası haline gelebilirler.

Elisa Fashion uzmanlığı, deneyimi ve kalitesinin bir ürünü olan toptan elbise modelleri, her kadının dolabında kendine yer bularak tarzını en iyi şekilde yansıtmasını sağlayacak geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Zarafetin ve özgün bir tarzın anahtarı olan Elisa Fashion toptan elbise koleksiyonu, her kadına kendi benzersiz zevkini gözler önüne serecek seçimler yapma imkanı sunar. 

Ucuz Toptan Elbise

Elisa Fashion ucuz toptan elbise modelleri ile şıklığı bütçe dostu fiyatlarla sunan harika seçenekler sunar. Her kadın özelinde değişebilen tarzlara ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde geniş bir yelpazede sunulan ucuz toptan elbise modelleri, şıklığından ve konforundan taviz vermeden bütçeyi korumak için en ideal parçalardır.

Toptan elbise alımları genellikle daha düşük birim maliyetlerle gerçekleştiğinden, satıcılar ya da perakendeciler bu avantajı müşterilerine yansıtabilirler. Böylece hem görünümüne özen gösteren kadınlar tarzlarına uygun kaliteli ve şık kıyafetleri ekonomik fiyatlarla satın alabilir hem de işletmeler satışlarını artırabilirler. Bu durum, ucuz toptan elbise modellerinin cazibesini artıran unsurlardan biridir.

Ucuz toptan elbiseleri çok çeşitli tarzlarda ve kesimlerde modellere sahiptir. Günlük kombinlerde sıklıkla tercih edilen rahat ve şık toptan elbiselerinden, özel günlerde ilgiyi üzerinde toplayacak kombinler yaratmayı sağlayacak abiye tarzlarına kadar geniş bir yelpazedeki seçenekler arasından seçim yapmak mümkündür. Ayrıca, farklı mevsimlerin hava şartlarına uygun kumaşlar ve desenler kullanılarak üretilen ucuz toptan elbise modelleri, her zaman için konforu ve tarzı birleştiren parçalar olarak dikkat çekerler.

Ucuz toptan elbiselerinin model konusundaki çeşitliliği fiyat aralığının genişliği noktasında da görülür. Ancak, toptan elbise modellerinin uygun fiyatlı olması, kaliteden ödün verildiği anlamına gelmemektedir. Elisa Fashion, toptan elbise modellerinin kendi üretimi olmasının verdiği avantajla, en kaliteli ve şık modelleri en uygun fiyatlarla satışa sunar.

Ucuz toptan elbise modelleri işlevsellikleri ve şıklıkları ile öne çıkarlar. Gardıropları zenginleştiren toptan elbise modelleri ile farklı tarzların temsilcisi haline gelecek kombinler oluşturmak mümkündür. 

Siz de bütçe dostu olmasının yanı sıra kaliteyi ve şıklığı bir araya getiren ucuz toptan elbise modellerine Elisa Fashion’ın zengin ürün yelpazesi içerisinde erişebilirsiniz. Her tarza ve ihtiyaca uygun zengin bir ürün yelpazesi sunan ucuz toptan elbise modellerini en uygun fiyatlarla Elisa Fashion’dan satın alabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize farklı tarzlara hitap edecek ürünleri geniş bir çeşitlilikle sunabilirsiniz. Siz satışlarınızı artırırken müşterilerinize kendi tarzını yansıtacak modelleri bulma, bütçesine uygun şık ve kaliteli modellerle gardırobunu zenginleştirme avantajını sağlayabilirsiniz.

Baskısız Toptan Elbise

Baskısız toptan elbise modelleri, sadelikleri ve zarif duruşlarıyla her yaş grubundan kadının beğenisini kazanır. Tarzını minimalist dokunuşlarla desteklemek isteyenler için mükemmel seçenekler olan baskısız toptan elbise modelleri, göz alıcı detaylardan arındırılmış sade ve desensiz yapılarıyla, çabasız şıklığa odaklanan tasarımlar olarak öne çıkar.

Çoğunlukla düz renklerde üretilen baskısız toptan elbise modellerinin farklı kesim ve uzunlukta seçenekleri vardır. Sadelikleriyle dikkat çeken baskısız toptan elbise modelleri, kadınlara beğenilerine uygun kombinasyonlar ve tarzlar oluşturma özgürlüğü verir. Mini, midi ya da maxi olmak üzere farklı boylarda olabilen, aynı zamanda her vücut tipine uygun seçenekler sunan baskısız toptan elbise modelleri özellikle ton sür ton kombinler için vazgeçilmez parçalardır.

Baskısız toptan elbise modelleri çoğunlukla keten, pamuk, saten gibi hafif ve rahat dokulara sahip malzemeler kullanılarak üretilir. Baskısız toptan elbise modelleri bu sayede hem günlük kullanım hem de daha özel etkinliklerde kullanım için uygun seçenekler haline gelir.

Baskısız toptan elbise modellerinin sağladığı diğer bir avantaj ise farklı tarzlardaki aksesuarlarla kolayca kombinlenebilmesidir. Tercih edilen modelin inci takılarla kombinlenmesi klasik bir şıklık sağlarken zarif bir kolye kullanılarak minimal bir stil oluşturulabilir. Ayrıca ayakkabı ve çanta seçimleriyle kişisel tarzı ortaya çıkarmak ve beğenilere uygun bir görünümü tamamlamak mümkündür. 

Sadelik ve zarafetin buluştuğu noktada yer alan baskısız toptan elbise modelleri, minimal ve şık bir tarz yakalamak isteyen kadınlar için kupon parçalardır. Her zevke hitap eden, aynı zamanda kadınlara şıklık ve konfor vadeden baskısız toptan elbise modelleri stil sahibi kadınlar için kombinlerin ayrılmaz parçasıdır.

Elisa Fashion, şıklığı ve rahatlığı öne çıkaran baskısız toptan elbise modelleriyle kadın giyiminde modaya yön veren isimlerden biridir. Kolayca kombinlenen ve her tarza uyum sağlayan baskısız toptan elbiseler, sadelikten ödün vermeden şıklığı vurgulamayı başarır.

Oversize Toptan Elbise

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan oversize toptan elbise modelleri, bu sayede moda dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Geniş kesimleri ve bol formlarıyla öne çıkan oversize toptan elbise modelleri günümüzde pek çok kadın için vazgeçilmez parçalardan biri haline gelmiştir.

Oversize toptan elbise modelleri stil sahibi bir şıklığı yakalamak isteyen, ancak bu esnada konforundan da taviz vermeyen kadınlar için harika seçimlerdir. Rahatlığıyla öne çıkan oversize toptan elbiseler vücuda tam oturmayan, bol ve rahat kesimleriyle en yoğun günlerde dahi hareket özgürlüğü sağlar. 

Elisa Fashion oversize toptan elbise koleksiyonunda farklı kumaşlar kullanarak, farklı tarzlara hitap edecek modeller üretir. Pamuk, keten ya da yumuşak dokulu malzemeler oversize toptan elbise modellerinin konforunu artırır. Mevsime uygun olarak hafif ve nefes alabilir yapılarıyla dikkat çeken modeller sıcak günlerde kullanım kolaylığı sağlar.

Oversize toptan elbise modellerinin geniş bir stil yelpazesi vardır. Farklı uzunluklarda ve kesimlerde üretilebilen oversize toptan  elbise modelleri her beden tipine uygun çeşitlilikleri ile beğenileri üzerinde toplar. Çok yönlülükleriyle dikkat çeken oversize toptan  elbise modelleri farklı tarzlarda kombinlerin parçası haline gelebilir.

Sneaker’larla kombinlendiğinde spor bir görünüm sağlayan oversize toptan elbiseleri topuklu ayakkabılar ve şık aksesuarlarla kombinleyerek göz alıcı bir tarz yaratmak mümkündür. Her zaman ve mekanda kullanılabilecek esnek ve şık seçenekler olan oversize toptan elbise modelleri; geniş kesimleri, kaliteli malzemeleri ve stil çeşitliliğiyle gardıropların öne çıkan parçaları arasında yer alır.

Toptan Elbise Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Toptan elbise alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı nokta vardır. Bunlardan ilki, satın alınacak toptan elbise modellerinin kalitesidir. Kumaşın, dikişlerin ve genel yapının kaliteli olması elbisenin dayanıklılığını, buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini artıracaktır.

Mevcut trendlere ve sezonun taleplerine uygun toptan elbise modellerini seçmek diğer bir önemli konudur. Satın alınacak toptan elbiselerin müşteri beklentilerine ve moda trendlerine uygun olması sayesinde satış potansiyelinin artabileceği unutulmamalıdır.

Toptan elbise modellerinin farklı beden seçeneklerinin olması önemlidir. Müşterilerin farklı vücut tiplerine ve beden ölçülerine uygun olarak seçenek sunulması, daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etme imkanı sunacaktır.

Toptan elbise modellerinin zengin bir çeşitliliğinin olması, her müşterinin kendi beğenisine ve tarzına uygun seçim yapmasını sağlayabilmek için önemlidir. Farklı renkler, kesimler, desenler ve tarzlardaki toptan elbise modelleri sayesinde müşterilere beğenilerine hitap edecek geniş bir ürün yelpazesi sunmak mümkün olabilir.

Toptan elbise modellerinin maliyeti ve satış fiyatı arasında denge olmalıdır. Kar marjını göz önünde bulundurup uygun maliyetli ancak kaliteli modellerin seçilmesi işletme karlılığının artmasını sağlayacak unsurlardan biridir. Ayrıca ürünlerin satın alınacağı üreticinin ya da tedarikçinin güvenilirliğine ve itibarına dikkat edilmelidir. Düzenli ve güvenilir tedarik koşullarının sağlanması, işletmenin müşterilerine sunduğu ürünlerin sürekliliği açısından çok önemlidir.

Elisa Fashion kendi üretimi olan kaliteli toptan elbise modellerini en ekonomik fiyatlarla satışa sunar. Siz de Elisa Fashion’ın sektörel deneyiminden ve kalitesinden faydalanarak müşterilerinize en şık seçenekleri en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Toptan Elbise Fiyatları

Toptan elbise fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak geniş bir aralıkta yer alır. Toptan elbise fiyatlarını belirleyen en önemli unsur, üretimde kullanılan malzemenin türü ve kalitesidir. Bunun yanı sıra; toptan elbise modellerinin üretiminde özel kumaşlar kullanılması, elbisede özel dikiş ya da el işçiliği ve farklı detaylar bulunması fiyat artışına neden olan unsurlar olarak sıralanabilir. Mevsimlik değişiklikler ya da trendlerdeki değişiklikler fiyatları etkileyebilir. Toptan alımlarda genellikle birim fiyat düştüğünden, büyük miktarlarda alım yapıldığında daha uygun fiyatlara erişmek mümkün olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR