İADE KOŞULLARI

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak ARAS KARGO Müşteri No: 2406054551321 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

 

  İade Adresimiz:

        SYR EYMEN Giyim Tekstil İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

 

        Mehmet Nesih Özmen, Gülsever Sokağı No:7, 34173 Güngören/İstanbul

 

İade işlemleri:

elisafashionwoman.com üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti elisafashionwoman.com tarafından karşılanmayacaktır.

 

 

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR